Radio Victoria

VIP

Jahjaga e pa punë, po e shijon jetën e natës

Jahjaga e pa punë, po e shijon jetën e natës
0
SHARES

Në paraqitjen e fundit publike si presidente, Atifete Jahjaga, pati thënë se do t’i jep vetës një pushim të gjatë pas lodhjes pesë vjecare në krye të shtetit. Dhe ashtu po vepron.
Ish presidnetja e Kosovës, po shihet herë pas here duke e shijuar atë pjesë që i ka munguar sa ishte në politikë.

Mbrëmë u pa me miqtë e saj, vendor e ndërkombëtar, në një prej lokaleve të natës në Prishtinë. Miqësia me amerikanët duket se ka mbetë e pashkëputshme edhe tash kur Jahjaga nuk është në krye të shtetit.

Në fotografitë që një lexuese e Magazina.al ka dërguar, Jahjaga shihet në këtë ndejë bashkë me zv.ambasadoren e SHBA-ve në Kosovë. /Magazina.al

Image

 


Lajmi i mëparshëm
I 'hoqi' mandatin, PD kërkon t’i mbyllë Kokëdhimës derën e politikës
Lajmi i mëtejshëm
Një kosovar 42 vjeçar është vrarë sot në mëngjes në qendër të qytetit St. Gallen

Latest Comments