Radio Victoria

VIP

Tuna ndryshon pamjen e saj (Foto)

Tuna ndryshon pamjen e saj (Foto)
0
SHARES

Këngëtarja Tuna Sejdi, gjithmonë i ka qëndruar besnike stilit të saj.

Mirëpo, herë pas here, ajo freskon pamjen e saj duke i prerë flokët dhe duke i ngjyrosur ato, transmeton Indeksonline.

Një ndryshim të lehtë, këngëtarja e ka bërë përsëri dhe procedurën e ngjyrosjes së flokëve e ka nxjerrë përmes fotografive e videove të hedhura në llogarinë e saj në Snapchat.

Kur hoqi ngjyrën ajo e realizoi edhe një fotografi për t’u treguar fansave se sa mirë po duket.


Lajmi i mëparshëm
Interpol anulon urdhërarrestin për Thaçin
Lajmi i mëtejshëm
Kuvendi Komunal i Gjilanit shpreh mospajtime me MASHT-in për anulimin e testit të arritshmërisë

Latest Comments