Radio Victoria

VIP

A e dini pse Dafina Zeqiri ka fshirë një klip të saj nga Youtube?

A e dini pse Dafina Zeqiri ka fshirë një klip të saj nga Youtube?
0
SHARES

Dafina Zeqiri së fundmi ka bërë një “rishikim” në videoklipet e saj të dikurshme.

Siç duket, videoklipi “Dangerously In Love” ku Dafina shfaqej me ish të dashurin e saj, Krenar Çoçaj me të cilin ishin të lidhur vite me rradhë është fshirë nga kanali i saj zyrtar i YouTube.

Tashmë siç e dijmë të gjithë, Dafina është në një lidhje të re dhe po shijon një romancën por, a të jetë kjo pikërisht arsyeja pse Dafina ka fshirë “Dangerously In Love” nga YouTube?! nuk e dijmë!./ShowbiziOnline


Lajmi i mëparshëm
Luta provon fatin në Kung Fu
Lajmi i mëtejshëm
Thellohet kriza ekonomike në Rusi

Latest Comments