Radio Victoria

VIP

Këso provokimi nuk ka pasur më parë në emision Ermali, ja çfarë veprimi bëri Gjyste Vulaj

Këso provokimi nuk ka pasur më parë në emision Ermali, ja çfarë veprimi bëri Gjyste Vulaj
0
SHARES

https://streamable.com/wz8xt

Këtë të shtunë, ai ka ftuar dy këngëtarë shumë të njohur shqiptar, një nga Maqedonia dhe tjetrin nga Mali i Zi.

Gjyste Vulaj dhe Shpat Kasapi janë të ftuar këtë javë në “Xing me Ermalin”, dhe do të dhurojnë spektakël për teleshikuesit.

Në promon e emisionit të publikuar nga Ermal Mamaqi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, vërehet se Gjyste Vulaj do të vijë me një veshje mjaft të ekspozuar në emision.

Madje në një prej momenteve, kur shoëmeni i njohur Mamaqi tenton ta mbulojë me batanije, Gjystja nuk heziton që të ngre këmbët lartë duke i hedhur mbi tavolinën e prezantuesit.

 


Lajmi i mëparshëm
Albin Kurti 'godet' Shpend Ahmetin
Lajmi i mëtejshëm
Rusia zhvendos artilerinë e rëndë në kufirin me Korenë e Veriut, prag lufte?

Latest Comments